درباره ما

درباره تامین تابلو

تاریخچه

شرکت تامین تابلو با بيش از 40 سال تجربه در سال 1355 با هدف خدمت به صنعت برق كشور و تلاش در جهت خودكفايی صنعتی تاسيس و فعاليت خود را در زمينه طراحی و ساخت انواع تابلوهای برق صنعتی و اجرای پروژه های نيرو رسانی آغاز نمود

حوزه فعالیت

تامین تابلو فعاليت خود را در زمينه طراحی و ساخت انواع تابلوهای فشار ضعيف و متوسط (فيكس و كشويی) ، كنترل ، مارشالينگ پست ، تابلوهای اصلاح ضريب قدرت و اجرای پروژه های نيرو رسانی آغاز نمود .

نیروی انسانی

در حال حاضر 250 نفر نیروی انسانی ماهر برای تحقق نیازهای کشور و خودکفایی در زمینه برق در تامین تابلو مشغول به کار هستند .

امکانات تولیدی تامین تابلو

سالن ساخت ماشین آلات ، خط تولید مکانیزه ولتاژ متوسط ، خط تولید مکانیزه ولتاژ ضعیف ، آزمایشگاه تست و کنترل ، سالن مونتاژ، سالن نقاشی و آبکاری

دانلود کاتالوگ شرکت

گروه صنعتی تامین تابلو

 

 

طراح و تولید کننده تابلو برق های صنعتی

تامین تابلو فعالیت خود را در شهرک صنعتی اشتهارد در استان البرز در زمینی به مساحت 20000 مترمربع در4 سالن تولیدی بزرگ پایه ریزی کرد تا تامین کننده نیازهای تجهیزات برقی در ایران و خاور میانه باشد. در ادامه طرح های توسعه ، 1200 متر مربع به مجموعه تولیدی اضافه شد تا تولید محصولات با کیفیت بالا با رعایت الزامات زیست محیطی ارتقا پیدا کند.

 

افتخارات و گواهینامه ها

تولید محصولاتی با کیفیت بالا با رعایت دقیق الزامات حفاظت از محیط زیست ، همراه با پرسنل متخصص و آموزش دیده دلیل دریافت گواهینامه های بین المللی ISO 14001، ISO 9001 و ISO9002 گروه صنعتی تامین تابلو می باشد. از طریق سعی و کوشش، تعهد به کیفیت و رضایت مشتری، گروه صنعتی تامین تابلو گواهینامه ها ی کیفیت و حسن انجام کار از طیف گسترده ای از صنایعی را که با آنها همکاری کرده است اخذ کرده است. افتخار ما حضور فعالانه و همراهانه در عرصه صنعت کشور ، حمایت از صنایع بزرگ کشور همچون گاز ، نفت ، پترو شیمی و برق و قدرت می باشد.

نمودار سازمانی گروه صنعتی تامین تابلو

برای دیدن جزییات بیشتردپارتمان های گروه صنعتی تامین تابلو، روی هر چارت کلیک نمایید.